Blog

arr3Základy dojčenia (kojenia), časť. 1Dnes už nikto nepochybuje o význame a dôležitosti dojčenia pre dieťa ako aj pre matku. Je to jedna z... arr3Prestať fajčiť v tehotenstve?„Je to naozaj tak potrebné? Má to vplyv na moje dieťa? A čo tak iba pár cigariet denne???“Táto...

Tovar v akcii

naša cena 7,98 Eur
Skladom
naša cena 10,99 Eur
Skladom

Najpredávanejší

naša cena 8,87 Eur
Skladom
naša cena 7,66 Eur
Skladom

Úvod » Dámska hygiena » Gift Pads

Gift Pads

Hygienické dámske vložky GIFT Pads od britskej spoločnosti Gift Wellness Ltd. sú vyrobené v maximálnej možnej miere z prírodných materiálov s čo najvyšším možným percentom odbúrateľnosti v prírode. Tento jedinečný produkt je vyrábaný pod tím najprísnejším hygienickým dohľadom, bez škodlivých chemikálií a chlóru. Tieto látky totiž menštruačný cyklus ešte viac sťažuje, komplikuje, robia ho bolestivým a nepríjemným. Firma GIFT Wellness Ltd. prišla na trh v januári 2013 a priniesla 3 produkty pre celomesačné intímne pohodlie každej ženy. Jedná sa o vložky denné (normal), nočné (long) a intimky (daily). 10% z výnosu z každého balení putuje na charitu.Vložky GIFT Pads sú 100% vegánske, vytvorené v maximálnej možnej miere z prírodných materiálov pre váš pocit pohodlia a predovšetkým  pre vaše zdravie. Vrchná perforovaná vrstva je navrhnutá tak, aby okamžite absorbovala všetku tekutinu, a oblasť, kde sa vložka dotýka pokožky, zostala neustále suchá, podobne ako to poznáme u jednorazových detských plienok. Vložky sú hypoalergénne a 100% bez chlóru.
Vložky majú špeciálny zelený prúžok. Prúžok je vyrobený z turmalínu, minerálu (polodrahokamu), ktorý uvoľňuje prírodné anióny (záporné ióny či aktívny kyslík) a prírodné F.I.R. (dlhovlnné infračervené žiarenie). Kombinácia infračerveného svetla s aniónmi sa používa napríklad v mnohých nemocniciach celého sveta k zahrievaniu novorodencov. Túto unikátnu schopnosť turmalínu využívajú aj vložky GIFT Pads. Vo chvíli, kedy turmalínový prúžok príde do kontaktu s vaším telom, začne uvoľňovať aktívny kyslík, zrovnáva hladinu pH v intímnej oblasti a dostáva hormóny do rovnováhy. To má za následok zharmonizovania toku menštruačnej krvi. Účinne bojuje s vaginálnymi infekciami, potlačuje zápaly, odstraňuje zápach, pomôže vám s pocitom ťažkosti a únavy a preukázateľne zkľudňuje  priebeh celej menštruácie.
Uvoľňovaný aktívny kyslík okamžite neutralizuje víry a baktérie a rýchle sa vstrebáva do tela, čí dokáže ovplyvniť/zlepšiť krvný obeh. Bylinný výťažok z mäty a mentolu vo vnútri vložky pomáha predchádzať svrbeniu a dodáva intímnym zónam komfortný pocit sviežosti, ktorý vďaka pozitívnym účinkom turmalínu trvá i po skončení periódy.


Prehlásenie:
Vyššie uvedená údaje sú výsledkom výskumu a šetrenia tretej strany, týmto nevydávame žiadne prehlásenia o liečivých účinkoch dámskych hygienických vložiek GIFT Pads. Ak máte  nejasnosti/ obavy ohľadom vášho zdravia v súlade s produktami GIFT Pads, poraďte sa pred použitím s vaším lekárom alebo lekárnikom.