Blog

arr3Základy dojčenia (kojenia), časť. 1Dnes už nikto nepochybuje o význame a dôležitosti dojčenia pre dieťa ako aj pre matku. Je to jedna z... arr3Prestať fajčiť v tehotenstve?„Je to naozaj tak potrebné? Má to vplyv na moje dieťa? A čo tak iba pár cigariet denne???“Táto...

Tovar v akcii

naša cena 9,99 Eur
Skladom
naša cena 9,99 Eur
Skladom

Najpredávanejší

naša cena 8,87 Eur
Skladom
naša cena 7,66 Eur
Skladom

Nepia Baby Nappy

 

Revolučná kvalita plienky Nepia Baby Nappy sa vyznačuje jej vysokou vzdušnosťou a prenosom vlhkosti od pokožky dieťaťa do vnútra plienky.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Novinkanaša cena 11,99 Eur

Nedostupné

naša cena 11,99 Eur

Nedostupné

 

Výrobcom detských plienok Nepia Baby Nappy je Oji Nepi. Je to najväčší v Japonsku a štvrtý najväčší svetový výrobca papierovej produkcie. Výrobcovia plienok Nepia chceli okrem najvyššej kvality plienok ukázať aj schopnosť spoločnosti vyrábať prírodné plienky z netkaného textilu na báze celulózy, ktoré by sa podobali vo svojich vlastnostiach na prírodnú bavlnu. Je dobre známe, že bavlna bola používaná na plienky od dávnych čias. No ťažko sa s nimi manipuluje a vyžadujú od rodičov obrovské investície, čas na pranie a vyváranie. Vynálezcom Nepia sa podarilo nájsť kompromis a vytvoriť jedinečné “maxi air” plienky Baby Nappy podobné svojimi vlastnosťami prírodným bavlneným plienkam pri zachovaní všetkých funkčných kvalít plienky.
Povrch plienky „Baby Nappy“ po navlhčení úplne vysychá do 20 sekúnd!


Detská pokožka je veľmi citlivá. Toto je dôvod, prečo je potrebné používať mäkký materiál pre každú časť, ktorá sa dotýka pleti dieťaťa. Ďalej je potrebná cirkulácia vzduchu cez netkanú textíliu,  ktorá sa dotýka pokožky v spodnej časti – inak hrozí jej zaparenie. Vzhľadom na vzdušnosť plienky sa moč rýchlo absorbuje  a vlnité pásiky nepoškodzujú detskú pokožku.

 

Všetky fázy výroby sú najprísnejšie kontrolované a musia dodržiavať normy japonskej kvality.

 

Vlastnosti:

  • Plienky Baby Nappy sú vyrobené len z prírodných “priedušných” materiálov.
  • “Baby Nappy” sú určené pre deti, nie pre ich rodičov.
  • Výrazne lacnejšie než ostatné japonské plienky