Blog

arr3Základy dojčenia (kojenia), časť. 1Dnes už nikto nepochybuje o význame a dôležitosti dojčenia pre dieťa ako aj pre matku. Je to jedna z... arr3Prestať fajčiť v tehotenstve?„Je to naozaj tak potrebné? Má to vplyv na moje dieťa? A čo tak iba pár cigariet denne???“Táto...

Tovar v akcii

naša cena 12,88 Eur
Skladom
naša cena 12,88 Eur
Skladom
naša cena 9,99 Eur
Skladom

Najpredávanejší

naša cena 8,87 Eur
Skladom
naša cena 7,66 Eur
Skladom

Moony Air Fit

 

Výrobcom detských plienok Moony Air Fit je spoločnosť Unicharm Corporation, ktorá vznikla v roku 1961.
Unicharm Corporation je v súčasnosti v Japonsku považovaná za najväčšieho producenta produktov detskej a dámskej hygieny ako aj zdravotníckych pomôcok. Svoj dôraz kladie predovšetkým na kvalitu použitých materiálov a ich praktickosť.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 19,69 Eur

Nedostupné
Novinkanaša cena 19,69 Eur

Nedostupné
Novinkanaša cena 19,69 Eur

Nedostupné
Novinkanaša cena 19,69 Eur

Nedostupné
Novinka

Vlastnosti:


  • Prispôsobenie sa tvaru telíčka

Plienky Moony Air Fit sa vyznačujú svojou jemnosťou a veľmi ľahko sa prispôsobia telíčku a zadočku Vášho bábätka a tým sú veľmi pohodlné. Veľký dôraz sa kladie aj na oblasť nožičiek – gumička nezanecháva zárez na pokožke a zároveň výborne prilieha.
Komfort Vášho dieťatka je u výrobcu Moony Air Fit na prvom mieste

 

  • O 50% nižší tlak na

Moony AIr Fit je prvá plienka na svete, ktorá využíva výsledky vyspelej japonskej technológie. Pri používaní týchto plienok sa môžete cítiť bezpečne pokiaľ ide o vznik zárezov, zaparenín a podráždenie citlivej pokožky Vášho dieťatka.

 

  • Prevencia úniku tekutín

Moony Air Fit sú super absorpčné plienky s prevenčným účinkom proti úniku tekutín.  Ohybná strečová vrstva plienky taktiež udržiava moč a stolicu v oblasti pásu a stehien.
Hoci bude po čase plienka plná a ťažká, bude stále uchovávať tekutinu vo vnútri a nie na povrchu pokožky dieťatka. Tým sa vyhneme podráždeniu či zapareniu detskej citlivej pokožky.

 

  • Indikátor vlhkosti

Plienka Moony Air Fit sa vyznačuje tým, že obsahuje indikátor vlhkosti. V tomto prípade už nie je potrebné neustále plienku kontrolovať či vymeniť alebo ponechať.

 

  • Zapínací pásik

Neobsahuje lepidlo, ale suchý pás. Tento znižuje riziko podráždenia pokožky v prípade priameho nalepenia pásika na pokožku ako to môže byť v prípade bežných detských plienok. Pásik je možné niekoľko krát použiť aj v prípade, že sa chcete presvedčiť, či je plienku potrebné vymeniť.