Blog

arr3Základy dojčenia (kojenia), časť. 1Dnes už nikto nepochybuje o význame a dôležitosti dojčenia pre dieťa ako aj pre matku. Je to jedna z... arr3Prestať fajčiť v tehotenstve?„Je to naozaj tak potrebné? Má to vplyv na moje dieťa? A čo tak iba pár cigariet denne???“Táto...

Tovar v akcii

Najpredávanejší

naša cena 8,87 Eur
Skladom
naša cena 7,66 Eur
Skladom

Wiona Bio

 

Plienky Wiona Bio sú vyrábané v Nemecku a tešia se obľube po celom svete. Plienky sú výnimočné tým, že vonkajšia  časť plienky je pokrytá s bio fóliou, ktorá je z kukuričného škrobu. Fólia má na sebe mikro otvory, ktoré zaisťujú nadštandardnú ventiláciu plienky, pričom udrží zadoček bábätka bezpečne v suchu. Naviac vysoké percento plienky, tj. 66 – 70 %, je vyrobené z biologicky odburateľných zdrojov. Veľkým plusom je extrakt zo zeleného čaju, ktorý má tiež antibakteriálnu funkciu. Vďaka gumičke na chrbte a elastickému zapínaniu perfektne sedia. Balenie plienok je 100 % z prírodných materiálov a je kompostovateľné.
V porovnaní cena/ks u nás tieto plienky víťazia!

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 9,65 Eur

Skladom
Novinka

Vedeli ste, že pokožka je najväčším orgánom ľudského tela a ľahko vstrebáva všetky látky obsiahnuté v detských plienkach? Zdravé plienky Wiona Bio sa oproti štandardným plienkam vyznačujú predovšetkým tým, že sú až zo 70 % vyrábané z prírodných zdrojov a neobsahujú parfumy, chlór ani latex. Vonkajší plášť je vyrábaný zo 100 % bio fólie s mikro otvormi, ktorý zaisťujú nadštandardnú ventiláciu. Sú tak šetrné k detskej pokožke a celému detskému organizmu.

Plienky Wiona Bio sú až zo 70 % vyrábané z biologicky odburateľných zdrojov a sú testované ako hypoalergénne. Pôvodným účelom ich výroby bolo pomôcť deťom s akoukoľvek chorobou pokožky. Pre ich ekologickosť a výraznú šetrnosť k detskej pokožke se však stali obľúbenými aj u  rodičov zdravých detí. Sme radi, že Vám tieto plienky môžeme ponúknuť za prijateľnú cenu.

 

Testované nezávislým laboratóriom Dermatest ako hypoalergénne a obzvlášť šetrné k detskej pokožke.Plienky Wiona Bio sú šetrné k životnému prostrediu:

Sú vyrábané z trvale udržateľných, environmentálne šetrných zdrojov.
Až 70 % celej plienky je vyrobené z biologicky odburateľných zdrojov. Predovšetkým se jedná o geneticky neupravovaný (GM free) kukuričný škrob.
Balenie plienok je kompostovateľné, možno použiť ako vrecko na biologický odpad.
Bežne používané plienky se môžu  rozkladať stovky rokov na rozdiel od tých biodegradabilných, ktoré ku svojmu rozkladu potrebujú iba zlomok tejto doby (iba niekoľko málo rokov).

Plienky majú certifikát FSC. Jedná sa o medzinárodný certifikát, ktorý zaručuje, že drevo a  papier pochádzajú zo šetrne obhospodarovaných lesov.


Pre všetky veľkosti plienok Wiona Bio platí:

 

Vonkajšiu časť plienky pokrýva bio fólia, ktorá je nielen na pohľad nepremokavá, ale je aj nadštandardne priedušná.  Vďaka špeciálnej technológii, ktorá obsahuje oku neviditeľné mikro otvory, umožňuje cirkuláciu vzduchu a bráni tak zapareniu. Fólia je vyrobená z kukuričného škrobu a je 100 % biologicky odburateľná.

Plienky majú na chrbte gumičku a elastické lepiace pásky. Tieto prednosti spolu s praktickým tvarom plienky zaisťuje veľmi dobrú ochranu pred pretečením.
Absorpčné jadro je tvorené zmesou biologicky odburateľnej celulózy a absorpčného gélu (gélu je samozrejme výrazne menej než u bežných plienok).
Sú bliené bez použitia chlóru.
Neobsahujú žiadne parfumy, neobsahujú latex.
Obsahujú extrakt zo zeleného čaju, ktorý nielen neutralizuje pachy, ale má tiež antibakteriálne účinky. Pôsobí proti vírusom, kvasinkám, pliesňam a baktériám.

Plienky Wiona ponúkame v 5 veľkostiach:


Newborn  0 -  3 kg (30 ks v balení),
Mini        3 -  6 kg (56 ks v balení),
Midi        4 -  9 kg (52 ks v balení),
Maxi       7 - 16 kg (48 ks v balení),
Junior   12 - 25 kg (44 ks v balení).