Blog

arr3Základy dojčenia (kojenia), časť. 1Dnes už nikto nepochybuje o význame a dôležitosti dojčenia pre dieťa ako aj pre matku. Je to jedna z... arr3Prestať fajčiť v tehotenstve?„Je to naozaj tak potrebné? Má to vplyv na moje dieťa? A čo tak iba pár cigariet denne???“Táto...

Tovar v akcii

naša cena 12,88 Eur
Skladom
naša cena 12,88 Eur
Skladom
naša cena 10,49 Eur
Skladom

Najpredávanejší

naša cena 8,87 Eur
Skladom
naša cena 7,66 Eur
Skladom

Bio Plienky Beaming baby

 

Plienky Beaming baby sú najvyspelejšie ekologické jednorazové plienky, ktoré poskytujú vynikajúci výkon pre maximálny komfort Vášho dieťatka pri aktívnom pohybe počas celého dňa a zároveň aj v noci podporia spánok, udržaním pocitu sucha počas 12 h.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 16,81 Eur

Skladomnaša cena 16,61 Eur

Skladomnaša cena 9,89 Eur

Skladom


Obsahujú o 30% menej chemikálií ako štandardné jednorázové plienky (15% ako iné ekologické jednorázové plienky). Sú vhodné pre všetky deti, predovšetkým s citlivou pokožkou alebo deti trpiace ekzémom. Vnútorná vrstva je prirodzene priedušná a horná vrstva je z prírodnej bavlny a vlákien kukuričného škrobu, ktoré sú vylúhované v aromaterapeutických olejoch, vrátane harmančeka a ylang-ylang, ktoré slúžia na ochranu detskej citlivej pokožky a uvoľňujú jemnú vôňu. Plienky Beaming baby zaručujú, že Vaše dieťatko bude zdravšie a šťastnejšie.

Zdravé plienky Beaming baby prinášajú revolučnú prirodzene priedušnú vrstvu na zadoček Vášho dieťatka. Beaming Baby sa oproti štandardným plienkam vyznačujú tým, že sú viac než 70 % vyrábané z prírodných zdrojov a neobsahujú parfémy, chlór ani latex. Vďaka 100 % prírodnému vonkajšiemu plášťu sú dokonalo priedušné a bránia zapareninám. Sú tak šetrné k detskej pokožke a celému detskému organizmu.

Plienky Beaming baby sú šetrné k životnému prostrediu:

  • sú vyrábané z trvale udržateľných, environmentálne šetrných zdrojov
  • 65 - 70 % z celej plienky je vyrobené z biologicky odbúrateľných zdrojov, predovšetkým sa jedná o geneticky neupravovaný (GM free) kukuričný škrob
  • balenie plienok je kompostovateľné
  • je biologicky rozložiteľná do 4 rokov oproti bežnej plienke, ktorej to trvá až neuveriteľných 400 rokov


Plienky majú certifikát Vegan – výroba bez použitia živočíšnych produktov.
vegan

10% zisku spoločnosti Beaming baby ide na charitu.

charitaPlienky Beaming baby sú vyrábané v 5 veľkostiach pre deti s hmotnosťou:
2 -  6 kg (20 ks v balení)
5 -  9 kg (40 ks v balení)
7 - 11 kg (34 ks v balení)
9 - 15 kg (34 ks v balení)
nad 15 kg (31 ks v balení)